Krok w stronę stylu NY – podsumowanie projektu 3/3

Witajcie Kochani!

Dziś podsumowanie postów z cyklu „Krok w stronę stylu NY”. To projekt dla Anety, który mimo dzielącej nas dużej odległości (ponad 300 km), przebiegł sprawnie i będę zawsze bardzo miło wspominać.

Dziś zapraszam Was na bardziej szczegółowy opis projektu, w którym również zdradzę gdzie dostaniecie poszczególne elementy wystroju.

Tak jak pokazywałam Wam w części 1 – zagospodarować miałam salon, korytarz, sypialnie plus znaleźć miejsce na aneks kuchenny.rzut_03

Zaproponowałam wstawienie ścianki w sypialni, która aktualnie jest tzw. pokojem przechodnim do łazienki. Tym zabiegiem Aneta zyskuje zaciszną, spokojną sypialnię i miejsce na upragniony aneks kuchenny.

Oto moja propozycja podziału wnętrza.

Przejdźmy do szczegółów.

 

SALON

Część mebli, które były już w posiadaniu Anety postanowiłyśmy zachować.

salon 6

salon 5 salon 4salon 1 salon 3 salon 2

Ze względu na małą powierzchnię salonu, zdecydowałam się zastosować stół okrągły, który świetnie pasuje do krzeseł, jakie Aneta już miała. Model, na który się zdecydowałam możecie znaleźć tutaj,

Kanapa, która będzie stanowić centrum salonu to mam nadzieje narożnik Play od Gala Collezione , którego dostępność w poszczególnych salonach w Polsce możecie sprawdzić na stronie producenta. Jeżeli chcielibyście zakupić go online – dostępny jest na www.twojemeble.pl

Podpowiem Wam jeszcze, że jeżeli poszukujecie ramek na zdjęcia, elementów dekoracyjnych czy nawet lampy stołowej w stylu NY proponuje rozpocząć poszukiwania od ZARA HOME 🙂

KORYTARZ

Nie wiem dlaczego, ale korytarz to moje ulubione miejsce w tym mieszkaniu 🙂

korytarz 1 korytarz 2

W planach są podwieszane sufity i mnóstwo światła delikatnie muskającego szare ściany.

Jeżeli macie ochotę na kinkiety, takie jak w projekcie zapraszam Was między innymi tu.

ANEKS KUCHENNY

To część, której jeszcze Wam nie pokazywałam. Przypomnę tylko, że aneks miał służyć jedynie do przygotowywania kawy/herbaty bez konieczności schodzenia piętro niżej gdzie znajduje się właściwa kuchnia.

Tu zdecydowałam się na matowe fronty w odcieniu szarości.

aneks 2

aneks 1

 

SYPIALNIA

Miejsca w sypialni zostało nie wiele. Zmieści się jedynie łóżko i szafa. Ale w końcu to sypialnia 🙂 więc czego więcej chcieć.

sypialnia 1 sypialnia 2

To by było na tyle – NA RAZIE 🙂 Teraz jak to Aneta pięknie ujęła MŁOTY W DŁOŃ I DO ROBOTY 🙂 czekam z niecierpliwością na efekty.

Dominika

You Might Also Like