Charakterne wnętrze – salon otwarty na kuchnię

Witajcie Kochani!

W minionym tygodniu zaprezentowałam Wam łazienkę, którą zaprojektowałam dla Eli. Dziś będzie o salonie 🙂

Tak jak wspominałam, Ela zdecydowała się na połączenie w kuchni płyty meblowej palisander i czarny poler. Połączenie bardzo charakterne, konkretne; wręcz BEZKOMPROMISOWE. Jakby to mój fryzjer rzekł – będzie petarda! 😉 Dlaczego wspominam o kuchni? Wnętrze, które miałam zaprojektować to salon otwarty na kuchnię więc siłą rzeczy muszą obok siebie dobrze wyglądać 🙂

Ela i jej rodzina kochają się we wnętrzach żywych i kolorowych. Jednak kuchnia, którą wybrali nie pozwala na kolorowy i wesoły salon. Musiałam przekonać Elę do rezygnacji z kolorowych ścian na konto czystej bieli. Po to aby kuchnia z salonem współgrała.

Przy tak charakternych wnętrzach należy zachować ostrożność, umiar i konsekwencję. Dlatego kolor czarny i odrobinę palisandru wykorzystałam również w salonie.

044

 0444a

 0444aa

Poniżej przedstawiam Wam opcję dodatkową: zamiast zastosowania szyno-przewodów można podwiesić sufit z halogenami i listwami ledowymi. Która wersja jest lepsza?

0444aaaa

Sterylność bieli została przełamana czarnymi panelami drewnianymi  , musztardowa kanapa dodała przytulności a złote dodatki elegancji.

Jest charakter i jest moc 😉

Też tak sądzicie? Podzielcie się swoją opinią 🙂 Zostawcie mi kciuka jeśli podoba się Wam ten projekt.

Dominika

You Might Also Like