Meble z palet i skrzynek drewnianych – inspiracje

Witajcie Kochani!

Projekty projekty projekty… Cudownie! Przyznać muszę, że pochłonął mnie pewien projekt. Wracam do niego nocą gdy tylko się przebudzę, nad ranem gdy wszyscy jeszcze śpią i w ciągu dnia gdy tylko Księżniczki dadzą mi taką możliwość 😉 Uwielbiam pracę projektową! Uwielbiam też mój dom 🙂 i wiele innych „rzeczy” . Jednak dziś nie o tym 🙂 A o czym? O paletach!

Nie tak dawno przygotowałam dla Was i dla siebie przegląd mebli ogrodowych/tarasowych. Nie pamiętacie? O – tutaj. Jednak trochę z braku czasu i trochę na szczęście nie zakupiłam żadnego z zestawów. Przy okazji tamtego postu a w zasadzie komentarzy jakie zostawiliście pod nim przypomniałam sobie o paletach i możliwościach ich zastosowania. Targają mną sprzeczne emocje ponieważ przeglądając blogosferę stwierdziłam, że chyba wszyscy mają meble z palet i skrzynek 🙂 zbudziło to we mnie lekki niesmak. Jednak wciąż jestem nimi zauroczona. No tylko spójrzcie jakie wspaniałości można wyczarować z palet i skrzynek.

 

Półka-na-wino-z-palety-4

A oto co mnie w szczególności dotyczyć będzie 🙂 

Niestety żadna z fotografii nie jest moja. Są to tylko (a raczej AŻ!) inspiracje 🙂 Ja natomiast zrezygnowałam z mebli dostępnych w sklepach i zdecydowałam się na tarasowe meble z palet i skrzynek. W planach mam narożną kanapę z palet plus stolik ze skrzynek, które stanowić będą moje home office na tarasie 🙂 Mam nadzieję, że niedługo podzielę się z Wami postem z cyklu DIY 🙂

Czy coś Was zainspirowało? Mnie szczególnie podoba się huśtawka 🙂 Jednak nie mam na nią miejsca. Było by idealnie gdyby wisiała na gałęzi silnego drzewa. Bujać się w jego cieniu w upalny, letni dzień………..

A Was? Zainspirowała któraś z fotografii?

Dominika

You Might Also Like