Metamorfoza salonu – projekty wnętrz online

Bardzo lubię metamorfozy. W przypadku tego projektu potrzebny był kompletny projekt ponieważ elektryka wymagała przeróbek. Jedna lampa na środku salonu – to zmora, z którą notorycznie walczę.

Poniżej zdjęcia salonu w chwili obecnej. W przypadku współpracy na odległość pracuję na pomiarach i zdjęciach dostarczonych przez Klienta.

Po przeanalizowaniu potrzeb i upodobań Klienta powstała moja propozycja.

Czy to na pewno to samo wnętrze? Oczywiście!

Porównajmy:

Sporo się tu zmieni. Przede wszystkim do poprawy jest układ funkcjonalny. Stół został przeniesiony bliżej kuchni, a kanapa bliżej telewizora. Do wyburzenia jest ścianka z karton-gipsu ( tu gdzie obecnie jest tv) dzięki czemu zyskujemy sporo miejsca. Powstaną dodatkowe punkty oświetleniowe. Zamiast jednej lampy mamy : doświetlony stół, doświetloną przestrzeń wokół stolika kawowego, taśmę led tworzącą klimatyczne oświetlenie na wieczory przy tv, punkty świetlne doświetlające smugą światła ściany, gdy oświetlenie główne nie będzie konieczne.

Cała współpraca toczyła się zdalnie. To bardzo częsty przypadek. Nie ma dla mnie znaczenia tak naprawdę gdzie mieszkasz. Wnętrza mojego projektu są w całej Europie. Przekonaj się, że to możliwe.

Jeżeli potrzebujesz mojej pomocy, masz problem z jakimś wnętrzem – zapraszam do kontaktu. Projektuję zarówno całe domy jak i pojedyncze wnętrza. Nie ma dla mnie znaczenia czy potrzebujesz pełen projekt czy tylko lifting. Z chęcią odczaruję lub zaczaruję tą przestrzeń.

mail: dominika.rydz@domi-decor.com.pl

tel: 889 976 970

You Might Also Like