Moje produkty w Krakowskim Forum Designu!

Witajcie Kochani!

Znacie Forum Designu w Krakowie? To wspaniałe miejsce przepełnione po brzegi dobrym polskim designem. Od początku lutego moje produkty można własnie tam znaleźć. Ale zanim zdecydowałam się na współpracę z Forum – odwiedziłam to miejsce. Uwierzcie mi… nie wyszłam z pustymi rękoma.

Ciągle boli mnie jak wiele produktów w sklepach ma nalepkę „made in china”. Tak jakby nie było u nas nic wartościowego. Tak jest z produktami do wnętrz, z ubraniami i akcesoriami. Dotyczy to nie tylko sklepów w Polsce. Zawsze chciałam z wyjazdów przywieźć sobie jakąś fajną pamiątkę.  I niezależnie czy to nasze polskie Zakopane, czy chorwackie miasteczka… większość pamiątek to produkty chińskie…

Dlatego warto doceniać takie miejsca jak Forum Designu, które mieści się niemalże w sercu Krakowa. Dzięki temu zarówno Polacy jak i zagraniczni turyści mogą znaleźć rzeczy wyjątkowe.

Tym bardziej jestem dumna z moich produktów bo są teraz w doborowym towarzystwie innych polskich marek. To duży krok dla mojej marki, której owoce jak dotąd mogliście kupić tylko w moim sklepie online. Już teraz poduszki dekoracyjne jak i bieżniki i pufy znajdziecie w tym genialnym miejscu!

Zobaczcie jaki moje produkty zaaranżowano na miejscu!

 

 

 

 

 

 

Zupełnie nie miałam wpływu na wygląd ekspozycji. Przyznać muszę, że jestem pozytywnie zaskoczona. Przyznaję też, że moje produkty w tej całkiem innej odsłonie również bardzo mi się podobają!

Domi

 

You Might Also Like