Projekt z dwóch perspektyw – SALON.

Witajcie Kochani!

Każdy kolejny post doprowadza nas do tego, co było głównym założeniem witryny DOMI-DECOR, czyli „projekt dla każdego”. Uważamy, że każdy powinien mieć PLAN – niezależnie od tego, czy zamierzamy przeprowadzić błyskawiczny remont, czy też robić to powoli, długofalowo (ze względu na dziury w budżecie). Plan to podstawa. To właśnie dzięki wizualizacjom doskonale wiemy i widzimy, do czego dążymy. Wówczas decyzje podejmowane są świadomie – nie instynktownie, a każdy nawet najmniejszy krok zbliża nas do celu.

I tu przychodzimy Wam z pomocą 🙂 

Czego potrzebujemy ?

  1. WYWIAD – fundamentalną kwestią są dla nas Wasze upodobania, temperament. To Wy macie czuć się szczęśliwi dzięki naszej pracy.
  2. STAN FAKTYCZNY – musimy widzieć chociażby na fotografii, jak wygląda dane wnętrze i ustalić jakie elementy są „nie do ruszenia”. Poznać jego dokładne wymiary – tu pomocne są tzw „rzuty”.

Co my oferujemy?

Nietuzinkowy projekt, który powstaje w oparciu i Wasze potrzeby i zainteresowania. Nie chcemy tworzyć katalogowych wnętrz. Tworzymy miejsca, w których można o chce się żyć. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć swoją drogę do domu 🙂 Pomożemy 🙂

1.J widok AJ widok B

2.

J widok C J widok D

3.

J widok 3 J widok 2

4.

J widok 1b J widok 1a

I jak Wam się podoba? Podzielcie się z nami waszymi spostrzeżeniami! 🙂

Zachęcamy do kontaktu.

Dominika i Angela

You Might Also Like