Bardzo charakterne wnętrze. LIFTING

[vc_row full_width=”stretch_row_content”][vc_column][vc_column_text]

Witajcie!

Jak wiecie już doskonale moje projekty nie gnają za trendami lecz za temperamentami właścicieli. W tym przypadku miałam przyjemność pracować dla fantastycznej, konkretnej kobiety. Był to co prawda mały lifting. Na miejscu zastałam meble podstawowe – kanapa i fotel (do prze-tapicerowania) , stół, krzesła oraz szafka rtv. Moim zadaniem było odświeżyć wnętrze i dodać mu szczypty smaku.

Jako wyznacznik estetyki przyjęłam plakaty autorstwa Maggie Piu, którymi zauroczona jest moja Klientka. Wersji zmian było sporo. Przedstawię Wam tę wersję, która do mnie najmocniej przemawia.

 

 


 

 

 


 

 

 

 


 

Liftingi wbrew pozorom są bardzo skomplikowane. Najczęściej sporo elementów zostaje. Często na etapie projektowania, te elementy stanowią pewne blokady dla mojego polotu. Czasem muszę prosić o rozważenie rozstania się z pewnymi elementami stałymi – to dla dobra realizacji, która w efekcie końcowym gdy słyszę „WARTO BYŁO” dodaje mi skrzydeł.

Z całą pewnością to całkowicie nieszablonowe wnętrze. Jestem przekonana, że od razu przywodzi na myśl, że mieszka tu pewna artystyczna i charakterna dusza.

A Wy? Jak czulibyście się w takim wnętrzu?

Dajcie znać i udostępniajcie dalej – będzie mi bardzo miło.

Domi

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

You Might Also Like