Domowe biuro – gabinet Księgowej w domowym zaciszu

Witajcie Kochani!

Ten, kto zabiera pracę do domu, wie jak istotna jest właściwie zorganizowana przestrzeń do pracy. Niestety najczęściej wygląda to tak, że siadamy w salonie przy stoliku kawowym ze stosem dokumentów. Praca w takich warunkach nie jest ani efektywna ani przyjemna. Dlatego warto, jeżeli zdarza Wam się pracować z domu, pomyśleć o wydzieleniu pomieszczenia do pracy lub chociaż kawałka przestrzeni.

Gabinet, który dzisiaj Wam prezentuję to kolejna odsłona domu w Kłaju (woj. małopolskie) , którego już kilka wnętrz pokazywałam Wam chociażby tu (salon, kuchnia i hol) i tu (pokój nastolatki). Stylistyka spójna. Kobieca, romantyczna ale i uwspółcześniona.

Domowe biuro Pani Księgowej nie musi być przytłaczające i smutne. Niestety tak jest najczęściej.

Dobrze wiecie jak ważna jest dla mnie zarówno spójność aranżacyjna w całym domu jak i dopasowanie wnętrza do temperamentu właściciela. Pani Joasia to mieszanka kobiecej delikatności i bardzo jasnego umysłu. Dlatego zaproponowałam jej takie oto miejsce do pracy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jasne szare ściany, szara tapeta z delikatnym wzorem marokańskiej koniczyny do tego białe meble z Ikea ( pięknie odbijają się na tle ścian). Całość przełamałam odrobiną natury w formie wikliny i szczyptą koloru w dodatkach. Widziałam, że Leitz ma w ofercie taką słodką, soczystą barwę segregatorów! Polecam! Oczywiście z tym różem nie możemy przesadzić. Wystarczą świeczki zapachowe, kilka segregatorów (reszta najlepiej biała) i karteczki samoprzylepne oraz dziurkacz/zszywacz.

Dzięki zachowaniu umiaru nie przekroczymy granicy dobrego smaku.

Co powiecie na takie miejsce do pracy? Dajcie znać w komentarzach, zostawcie kciuka, polubcie stronę – to dodaje skrzydeł!

 

Wiem, że zagląda do mnie sporo blogerów; ciekawi mnie jak Wy radzicie sobie z pracą w domu.

Dajcie znać.

Domi

 

You Might Also Like