Beton na 3 sposoby

Witajcie!

Beton jest od kilku sezonów hitem w aranżacji wnętrz. Jest to bardzo wdzięczny materiał, który dodaje nowoczesnego wyrazu wnętrzom. Jednak ostateczny styl zależy od umiejętnie dobranych dodatków.

Beton niekoniecznie mieści się w poczuciu estetyki każdego z nas. To zrozumiałe – nie wszystkim musi się podobać. Jego surowość sama w sobie nie wszystkich przekonuje.

Ale dajcie mi chwilkę a pokażę Wam jak niewiele trzeba, aby beton nabrał ogłady.

Jakiś czas temu na facebooku pojawił się cykl „porady DOMI”, gdzie między innymi pokazywałam jak okiełznać beton.  Kilka osób zasugerowało, że niestety w facebookowym bałaganie giną takie obrazki, więc zebrałam wszystkie 3 grafiki  dotyczące betonu w jeden post blogowy.

 

Na pierwszy rzut: Elegancja

 

 

Odrobina subtelności.

 

 

Beton na wesoło

 

 

Wiem, wspominam sporo o moich poszewkach dekoracyjnych. Nic nie poradzę na to, że je uwielbiam i inspirują mnie bardzo. Kolekcje zaprojektowane przeze mnie są bardzo uniwersalne i oprócz ożywiania wnętrza dodają mu dynamiki.

 

Ciekawi mnie czy macie beton w swoich domach. Dajcie znać z czym go najchętniej komponujecie i która opcja podoba Wam się najbardziej. Czekam na wiadomości w komentarzach.

Dominika

You Might Also Like