Mała łazienka – kolosalna metamorfoza – zdjęcia z realizacji!

Witajcie!

To uczucie, gdy zadowolony Klient przysyła mi zdjęcia z realizacji jest NIESAMOWITE! Uwielbiam patrzeć jak mój projekt żyje. A w tym przypadku – pękam z dumy.

W czerwcu pokazywałam Wam pewien koszmarek. Łazienkę w fatalnym stanie, która doczekała się nowych właścicieli i nowego życia. Tych, którzy nie pamiętają zapraszam tutaj (klik).

Przed Świętami Edytka podesłała mi zdjęcia z realizacji! Razem z mężem wprowadziła kilka zmian w projekcie, ale i tak uważam, że to znakomita metamorfoza.

Po koszmarku ani śladu 🙂

 


Lustrzane fronty szafek znacznie rozjaśniły wnętrze łazienki i optycznie ją powiększyły. Za lustrami udało się ( oprócz półek na kosmetyki i detergenty ) ulokować piec.

W tym projekcie zastosowałam rozwiązanie, które polecam serdecznie właścicielom ultra małych łazienek. Prysznic do zadań specjalnych 🙂 Drzwi kabiny otwierają się na ścianę; dzięki czemu możemy wykorzystać maksimum miejsca. W przypadku tej łazienki, stosując tego rodzaju kabinę zyskaliśmy szansę ulokowania pralki.

 

A oto jak wyglądał mój projekt.

 

 

 

 

Różnica miedzy moim projektem a efektem końcowym jest nieznaczna 🙂 Natomiast brakuje mi słów do opisania skali tej metamorfozy porównując zdjęcia stanu łazienki zanim przystąpiłam do pracy a tych z realizacji.

Co więcej – uważam, że tu idealnie widać, iż współpraca projektowa na odległość, gdzie projektant znajduje się na drugim końcu kraju – może być owocna.  To tylko potwierdza sens mojej pracy.

Mam nadzieję, że już niebawem otrzymam zdjęcia z realizacji moich projektów od kolejnych, cudownych Klientów, których serdecznie pozdrawiam. 🙂

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą odsyłam do artykułu, w którym opisałam jak wygląda współpraca projektowa ze mną (klik)

 

A Wy? Co sądzicie o tej zmianie? Dajcie znać! Zostawcie kciuka, napiszcie komentarz , udostępniajcie 🙂 Bo przecież warto 🙂

Dominika

 

You Might Also Like