Stwórz Dom, do którego chce się wracać – wsparcie projektantki

Witajcie!

Czy Wy również, tak jak ja, jesteście członkami wielu różnych grup wnętrzarskich na Facebooku? Prawdę mówiąc z wielu już mnie wyrzucono. Nie pozwolono mi się w pewnych miejscach dzielić z Wami moją wiedzą. Tzn mogłabym – gdybym za to zapłaciła… 

Choć uwielbiam Wam pomagać to byłoby to trochę nie sprawiedliwe, żebym za możliwość bezpłatnego niesienia pomocy musiała zapłacić.

Problemy wnętrzarskie są różne – większe i mniejsze. Te mniejsze często nie wymagają sporych nakładów pracy i czasu; więc mogę od ręki udzielić rady. Są też te większe, gdzie potrzebna jest chociaż tablica inspiracji i największe, gdzie konieczna jest wizualizacja.

Właśnie w celu sprawnego rozwiązywania tych mniejszych problemów powstaje moja grupa na facebooku (klik) pod tytułem

Stwórz Dom, do którego chce się wracać – wsparcie projektantki

Nie mam jeszcze sprecyzowanego planu jak grupa ma funkcjonować. Nie chcę Wam narzucać ram, w jakich moglibyście się poruszać. Chcę zbudować fajne małe społeczeństwo, w którym każdy będzie mógł się swobodnie wypowiedzieć – zapytać i udzielić rady. Z przyjemnością z Wami będę rozmawiać i nieść pomoc w miarę moich możliwości. Wierzę też, że oprócz mojego wsparcia dla Was – ja będę mogła się wiele nauczyć od Was.

Zapraszam Was do dołączenia do mojej grupy. Bądźmy sobie pomocni.

 

You Might Also Like