Mała wielka zmiana – tekstylia dekoracyjne. Powstanie marki DOMI-DECOR

Witajcie!

Tak! To prawda. Założyłam własną markę z akcesoriami dekoracyjnymi! Jak do tego doszło? Jako projektantka wnętrz każdego dnia poszukuję wyjątkowych, świetnych dekoracji o doskonałej jakości. Niestety widzę jak ciężko te słowa odnieść do konkretnych produktów.  Jeżeli znajdę – są w zawrotnej cenie. Postanowiłam to zmienić.

Wielokrotnie zamiast kupować meble czy dekoracje decydowałam się na samodzielne ich wykonanie bo tylko to gwarantowało mi zadowolenie z rezultatów. Któregoś dnia poczułam ogromną chęć zmian w salonie. Wiedziałam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby sięgnięcie po dekoracje, które będę mogła w każdej chwili zmienić. Jednak tekstylia jakie kupowałam szybko się mechaciły, początkowo puszyste podusie w zbyt szybkim tempie traciły pierwotny kształt i zaczynały przypominać naleśniki a dekoracje dostępne w sklepach i dopisek „made in China” przyprawiały mnie o mdłości. Żadna z tych rzeczy nie była wystarczająco dobra abym chciała się nimi otaczać. Dlatego zaprojektowałam poszewki i bieżniki do mojego salonu. Do tego doszły litery, z których na ścianie przy schodach utworzyliśmy krzyżówkę naszych imion. Z efektu byłam bardzo zadowolona co pchnęło mnie do założenia własnej marki. Dzięki temu więcej osób ma możliwość dopieścić swoje domy – tak jak robię to ja.

I tak oto przedstawiam Wam :

 

Kolekcję AKWAMARYN 2017 bardzo lubię za ciekawy odcień koloru niebieskiego. Nie jest nazbyt krzykliwy. To świetna propozycja dla miłośników zimnych barw.


 

 


 

 

Kolekcja CURRY 2017 kusi ciepłem. Znakomicie rozweseli jesienne dni i wieczory. Utworzy idealny duet z rudą cegłą. ALE! Jak widać w moim salonie – nie tylko ruda cegła jest dla niej dobrym towarzystwem.

 

 


 

 

 

 

GRAFIT 2017 to propozycja dla tych, którzy kochają wnętrza monochromatyczne.

 

 


 

GRANAT 2017 to propozycja bardzo elegancka, która za sprawą odcienia i odpowiedniej konfiguracji wzorów ożywia wnętrze.

 


 

 

MIĘTA 2017 to propozycja na czasie. Jest bardzo subtelna ale wprowadza powiew świeżości.

 

 


 

 

 

Słodki róż znakomicie uprzytulnia. Mój salon, w którym dominuje biel i czerń w towarzystwie kolekcji RÓŻ 2017 zdecydowanie nabrał ogłady.

 

 

 


 

Prawdę mówiąc jestem z moich produktów bardzo zadowolona. Wykonane są z maksymalną starannością z wysokiej jakości materiałów. Wiem, bo wszystkie powstają u mnie – w pracowni DOMI-DECOR.

 

Na ten moment w sklepie DOMI-DECOR znajdziecie poszewki dekoracyjne jak również bieżniki na stół i na stolik kawowy dedykowane poszczególnym kolekcjom poszewek. Poniżej stół nakryty bieżnikami z kolekcji GRAFIT 2017

 

Ponadto litery dekoracyjne, przypominające scrabble na ścianę, za pomocą których spersonalizujecie swoje domy.

Mam nadzieję, że moje autorskie dodatki przypadną Wam do gustu. Dajcie znać co o nich sądzicie. A może macie jakąś sugestię dotyczącą asortymentu? Może powinnam pomyśleć nad czymś jeszcze?

Dominika

 

You Might Also Like