Przytulny dom

Witajcie Kochani!

Przytulny dom – czym jest dla Ciebie? Jak wygląda przytulne wnętrze? Jak pachnie? Czy można stwierdzić, że dom, w którym króluje biel nie może być przytulny? Czy tylko stare, babcine kredensy nadają wnętrzu klimat?

Często spotykam się z koniecznością zrobienia liftingu wnętrz. Zgłaszacie się do mnie i mówicie mi, że źle się czujecie w swoich ścianach. Wtedy przesyłacie mi zdjęcia a ja na podstawie przesłanych fotografii oraz informacji o Waszych upodobaniach – szykuję projekt zmian.

Są pewne triki, które z najzimniejszych wnętrz stworzą bardzo przytulne gniazdka. Ale pamiętajmy, że bibeloty to nie wszystko.

Bo dom to zwłaszcza atmosfera w nim panująca.

Mój salon chociaż króluje w nim biel i czerń jest miejscem, w którym uwielbiamy spędzać czas. Niedzielny poranek był bardzo pracowity. Mimo zapalenia zatok i podwyższonej temperatury postanowiłam sprawić, aby moi najbliżsi mieli przyjemny dzień.

 

 

Stoliczku nakryj się! (ahh żeby to było takie proste 😉 )

 

 

 

Zdecydowanie dla mnie przytulny dom ma zapach szarlotki i mieni się pierdyliardem światełek 😉

 

U nas już pomału czuć zbliżające się święta. Dziewczynki od dawna suszą mi głowę o dekorowanie domu… Miałam nadzieję, że do 1 grudnia wytrzymają… ale coraz mniej szans na to widzę.

Podoba Ci się mój mały zastrzyk inspiracji? Zostaw mi w nagrodę chociaż kciuka w górę 🙂

A wy? Kiedy startujecie z dekoracjami świątecznymi? I czym jest dla Was przytulny dom?

 

Domi

 

You Might Also Like