Kuchnia w dwóch wersjach

Witajcie Kochani!

Poprzedni artykuł związany z łazienką w kilku opcjach (tutaj) cieszył się ogromną popularnością. Oprócz komentarzy pod postem dostałam również masę wiadomości na skrzynkę mailową oraz na czacie na fb. To bardzo miłe! Dziękuję każdemu z Was.

Kolejnym projektem jakim przyszło mi się zająć była kuchnia. Przyznać muszę, że kuchnie są znacznie trudniejsze od łazienek. Tu podpowiem, że rozpoczynając projekt warto zaznajomić się z ofertą producentów systemów szafkowych i prowadnic! Dopiero później możemy zacząć myśleć o stylistyce wnętrza.

A skoro o stylistyce mowa… zapraszam Was na przegląd ostatniego projektu kuchni w dwóch odsłonach.

Wersja 1

Meble drewniane, blat i zlewozmywak z konglomeratu kwarcowego, płytka klinkierowa, szkło hartowane, otoczenie w ciepłych barwach

 

Wersja 2

Meble drewniane, blat i zlewozmywak granit STAR GALAXY, białe płytki, szkło hartowane, otoczenie w zimnej tonacji bieli lub przełamane szarością.

 

 

 

 

W obu wersjach połączona została tradycja z nowoczesnością.

  • Meble drewniane w klasycznym lecz prostym stylu.
  • Uchwyty metalowe czarne, które zdobią jak delikatna biżuteria.
  • Lampy z metaloplastyki dodające nowoczesności.

To baza projektu. Jednak wybór blatu oraz materiału zastosowanego na ściany całkowicie odmienia to wnętrze.

Nie zdradzę Wam, która wersja została wybrana 🙂 ale bardzo ciekawi mnie Wasza opinia. Która kuchnia bardziej Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach. Będzie mi również miło, gdy zostawicie tu kciuka 🙂

Dominika

You Might Also Like